Szkolenia

    Oferujemy jednorazowe i cykliczne szkolenia firmowej kadry zajmującej się w Twojej firmie samochodami. Pomożemy w szkoleniu kierowców, sprzedawców, pracowników biurowych oraz osób zarządzających flotą. Pokażemy, jak należy zorganizować pracę zespołu, aby dobrze wykorzystać możliwości jakie daje posiadanie floty aut elektrycznych. Wskażemy także jak radzić sobie z sytuacjami charakterystycznymi wyłącznie dla samochodów o napędzie elektrycznym. Jak znajdować miejsca do ładowania, jak planować trasy, jak spożytkować czas pracownika czekającego na naładowanie się samochodu, itd. Jeśli Twoja firma zajmuje się sprzedażą samochodów szkolenie sprzedawców przez praktyków, którzy potrafią odpowiedzieć na większość znanych wątpliwości może okazać się kluczowym elementem, dzięki któremu zwiększysz sprzedaż aut elektrycznych swoim klientom. Możemy także przygotować unikalny program szkolenia wynikający z indywidualnych potrzeb.

Doradztwo oraz wsparcie merytoryczne

    Doświadczenie, którym dysponujemy pozwala nam na zaoferowanie klientom szerokiego zakresu pomocy o charakterze eksperckim. Nasi konsultanci już od dawno mierzą się ze sprawami, przed którymi Twoja firma dopiero stanie. Dzięki temu, możemy wspólnie wskazać Tobie kierunki działania, które pozwolą na ograniczenie problemów z jakimi możesz się zetknąć działając na wyczucie. Nie każde rozwiązanie obecne na rynku sprawdzi się w małej firmie. Z kolei inny zestaw możliwości może się okazać niezbyt funkcjonalny dla dużej firmy. Każda sytuacja wymaga indywidualnego spojrzenia. My to wiemy i chętnie się podzielimy naszą wiedzą i doświadczeniem, tak abyś sam jak najkorzystniej zaangażował swoje środki w tę nową dziedzinę funkcjonowania.
Elektromobliność bowiem już niedługo będzie dużo powszechniejsza niż jest obecnie. Warto się do tej przyszłości dobrze przygotować.