Kim jesteśmy?

        Spółkę PRO EV reprezentują osoby, które od lat działają na polu szeroko rozumianej elektromobilności. Nasze doświadczenia sięgają czasów, gdy jeszcze mało kto słyszał o autach elektrycznych i energii ze źródeł odnawialnych. Decyzje jakie wówczas podejmowaliśmy wynikały z przeprowadzonych kalkulacji – tak, tak auta elektryczne mogą się po prostu opłacać i potrafimy to wykazać z naszej własnej praktyki.

Sami zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenia w tym zakresie i dzięki temu dysponujemy ogromną bazą wiedzy, która może posłużyć każdemu, kto w jakikolwiek sposób chciałby również dołączyć do społeczności elektromobilnej. Nasza ekipa jeździła kilkudziesięcioma różnymi samochodami elektrycznymi, a łączny zrealizowany nimi przebieg z pewnością przekracza 1.000.000 km.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług. Z nami możesz łatwo przejść od pozytywnego nastawienia, poprzez audyt, szkolenia, doradztwo w kierunku transformacji swojej floty od samochodów spalinowych do elektrycznych. W dalszym etapie współpracy zapewniamy także znalezienie odpowiedniego finansowania oraz dostarczymy samochody- nie ma znaczenia czy nowe, czy używane.

Jeśli natomiast z jakichś względów wolisz skorzystać z najmu średnio- i/lub długoterminowego, to również zapraszamy do kontaktu. Możemy także reprezentować Cię w fazie wyboru konkretnych modeli samochodów elektrycznych, a następnie zapewnić wsparcie przy odbiorze i przygotowaniu technicznym infrastruktury niezbędnej do sprawnego korzystania z aut elektrycznych.

Po prostu:

"Oswajamy elektromobilność”